Strona główna Mapa serwisu Kontakt
WKU Konin – nabór do służby przygotowawczej     "Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

MKS MOS Gniezno remisuje w Gubinie!

W sobotę 19 października odbyła się III kolejka spotkań o Mistrzostwo II ligi kobiet w piłce ręcznej. Nasza gnieźnieńska drużyna MKS MOS tym razem udała się na mecz wyjazdowy do odległego Gubina, aby tam zmierzyć się z zespołem miejscowej Sparty.

Mecz miał bardzo interesujący przebieg. Gubinianki szybko, bo już w pierwszej akcji objęły prowadzenie. Dziewczęta z Gniezna mogły szybko wyrównać, ale niestety nie potrafiły w dogodnych sytuacjach pokonać bramkarki gospodyń. Ta sztuka udała się dopiero w 6’ meczu. Po kolejnych 6’ MKS MOS objął po raz pierwszy w tym spotkaniu prowadzenie 4:3. Gnieźnianki znakomicie radziły sobie w obronie. Prowadzenie w 27’ zwiększyło się nawet do 3 bramek. Niestety brak koncentracji w końcówce sprawił że gospodynie odrobiły 2 bramki. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem korzystnym dla dziewcząt z grodu Lecha 13:12.

Druga połowa rozpoczęła się od dobrej gry Gubinianek. Szybko doprowadziły do remisu 15:15. Potem nastąpił czas wyrównanej gry „bramka za bramkę”. W 49’ nadal na świetlnej tablicy widniał remis 18:18. Od tego momentu to zawodniczki z Gniezna lepiej zaczęły sobie radzić z przeciwniczkami. Lepsza gra zaowocowała w 54’ prowadzeniem 3-bramkowym 22:19. Kolejne akcje Gnieźnianek były już mniej udane. Drużyna z Pierwszej Stolicy zmarnowały dwa kontrataki i jeden rzut karny. Spartanki chwyciły ponownie wiatr w plecy i doprowadziły do remisu 22:22. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, gdyż po ostatniej syrenie był remis 24:24. Podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka jeszcze na 7 sekund do końca posiadały piłkę ale nie zdążyły celnym rzutem zakończyć akcji.

Ten remis to dobry wynik naszego młodego teamu. Dziewczęta naprawdę zagrały dobre zawody. Do zwycięstwa zabrakło tak naprawdę troszeczkę szczęścia. Ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajnie że nasza młodzież coraz pewniej czuje się na parkiecie w II lidze – trenerzy MKS MOS Gniezno

Za tydzień Gnieźnianki podejmować będą na swoim terenie zespół rezerw ekstra ligowej Pogoni Baltica Szczecin. Wszystkich sympatyków szczypiorniaka zapraszamy w niedzielę 27 października na godz. 15.00 do hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego 4.

W barwach MKS MOS Gniezno grały: Daria Tarczyńska, Kamila Olejniczak – bramkarki, oraz zawodniczki pola: Martyna Bigoszewska (2), Marta Jerzakowska (5), Natalia Różewska (3), Ewa Zimna, Klaudia Łuczak (3), Ewelina Trojanowska, Anita Budzyńska, Kinga Kapczyńska, Agata Wachowska (7), Karolina Chojnacka, Paulina Poltaszewska (4), Kornelia Szukalska.

(Roman Solarek Sportgniezno.pl)


2013-10-21
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Niedziela 19-08-2018 r.    Licznik Odwiedzin22241654

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno