Strona główna Mapa serwisu Kontakt
WKU Konin – nabór do służby przygotowawczej     "Pomoc zimowa dla osób bezdomnych"            Bezpłatne badania mammograficzne     Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa                 Informacja - wykaz nieruchomości Powiatu do oddania w najem Program Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej - zapraszamy na bezpłatne badania                   Informacja KRUS - bezpieczeństwo pracy z nawozami i środkami ochrony roślin       Oferta Liceów Ogólnokształcących               Informacja PUP w Gnieźnie - WRPO III        Informacja PUP w Gnieźnie - POWER III        Odra - informacja             Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego w roku 2017       Programy profilaktyczne realizowane w ramach NFZ           

Kolejna wygrana MKS MOS Gniezno w II lidze!

6 kwietnia w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącej się przy ulicy Paczkowskiego 4, drużyna MKS MOS Gniezno w ramach XIII przedostatniej kolejki spotkań o Mistrzostwo II ligi piłki ręcznej kobiet, podejmowała dolnośląski zespół MKS Victoria Świebodzice.

Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodzianką czyli jedno bramkową wygraną Victorii 24:23. Gnieźnianki są ostatnio na fali. Po wygranej z Lubinem i Szczecinem chciały podtrzymać dobra passę.

Początek spotkania dość chaotyczny w wykonaniu miejscowych dziewcząt. Gnieźnianki seryjnie psuły swoje dogodne do zdobycia bramki akcje. W obronie radziły sobie dość dobrze. Do 11’ meczu na świetlnej tablicy widniał remis 4:4. Do tego momentu wreszcie MKS MOS zaczął trafiać do bramki gości. W 20’ po celnie wykończonych kontrach Marceliny Dłutkowskiej, Marty Jerzakowskiej i Anity Budzyńskiej zespół z Gniezna prowadził już różnicą 6 bramek 10:4. Bardzo dobrze w bramce drużyny z Grodu Lecha spisywała się w tej części meczu Daria Tarczyńska. Ostatecznie I połowa tego spotkania kończy się wynikiem korzystnym dla MKS MOS 14:9.

Druga połowa całkiem bez historii. Podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka zdecydowanie dominowały. Przyjezdne próbowały podjąć walkę ale nie mogły sobie poradzić z dobrze broniącymi gnieźniankami. Gdy im się to już udało to miały ogromne problemy z pokonaniem drugiej bramkarki (weszła w II połowie) Lidii Kobyłeckiej. Ostatecznie MKS MOS Gniezno pokonuje MKS Victorię Świebodzice i tym samym rewanżuje się za minimalna porażkę z I rundy. Końcowy wynik meczu to 26:15. Szczypiornistki z Gniezna mogły zdecydowanie więcej bramek dorzucić ale grały momentami zbyt nonszalandzko.

Trenerzy z Gniezna: To kolejny nasz mecz gdzie dobrze radzimy sobie w obronie i dzięki temu zdobywamy sporo bramek z kontrataków. Szkoda tych kilku niewykorzystanych sytuacji tzw „stówek”. Dziewczyny mogły już czuć lekkie zmęczenie. W ostatnich 8 dniach zagraliśmy aż 3 mecze w II lidze i jedno w lidze juniorek młodszych, a w tej drużynie większość to właśnie juniorki młodsze. Robert daje pograć wszystkim więc próbujemy zminimalizować to zmęczenie. Najważniejsze że to kolejny wygrany nasz mecz.

MKS MOS Gniezno: Daria Tarczyńska, Lidia Kobyłecka – bramkarki, oraz Marta Jerzakowska (10), Marta Wojtkowiak (1), Paulina Tomaszewska (1), Katarzyna Tomaszewska (1), Marcelina Dłutkowska (3), Klaudia Łuczak (3), Klaudia Kwapich, Agata Wachowska, Ewa Zimna (1), Karolina Chojnacka (3), Kamila Stankiewicz, Monika Dolata, Anita Budzyńska (1), Ewelina Trojanowska (2).

(art. nad.)
2014-04-07
  Drukuj
  Polecamy
  Rezerwacja
Wydział Komunikacji
i Transportu
Rezerwacja rejestracji pojazdów
    UNIA EUROPEJSKA
więcej...
    Patronat i Logo
Logo Powiatu Gnieźnieńskiego jest narzędziem promocyjnym i marketingowym wykorzystywanym do...
więcej...
    Punkt Wspierania Biznesu
Punkt wspierania biznesu działa w strukturach Gnieźnieńskiego Starostwa Powiatowego...
więcej...
    Informator medyczny i wykaz aptek
Informator medyczny to zbiór przydatnych dla pacjenta informacji dotyczących m.in. praw pacjenta...
więcej...
    Rzecznik Praw Pacjenta przypomina
Kampania społeczna pn. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” pomoże w pełni korzystać z przysługujących pacjentowi praw
więcej...
    Nagrody i wyróżnienia Starosty Gnieźnieńskiego
Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego, Paszport Obywatela Civitas Schinesghe...
więcej...
    Nieodpłatna Pomoc Prawna
Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 o nieodpłatnej pomocy prawnej...
więcej...
    Sportowy Powiat
Wydarzenia sportowe na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego.
więcej...
    Rozwój lokalny
Myślenie strategiczne wyznacza podstawowe kierunki rozwoju samorządu powiatowego już od 2000 roku...
więcej...
    Partnerzy zagraniczni
Niemcy, Włochy i Ukraina - to państwa, z którymi współpracuje Powiat Gnieźnieński. Realizowane są...
więcej...
    Organizacje pozarządowe
Na terenie powiatu funkcjonuje kilkadziesiąd organizacji pozazrządowych, część z nich posiada status organizacji...
więcej...
    Biuro Rzeczy Znalezionych
Biuro Rzeczy Znalezionych miesci się w budynku Starostwa przy ul. Jana Pawła II 9/10...
więcej...
    Punkt paszportowy
W Gnieźnie działa terenowy punkt paszportowy, będący jednym z 9 punktów w Wielkopolsce, do którego...
więcej...
Multimedia
 
   Członkostwo powiatu
Linki Niedziela 19-08-2018 r.    Licznik Odwiedzin22241672

www.powiat-gniezno.pl © Copyright Starostwo Powiatowe w Gnieźnie - ul. Jana Pawł‚a II 9/10, 62-200 Gniezno